Teknoloji

Tam Geri Döndüğünde: Aramızdaki Kurt İleri Bir Tarihe Ertelendi

Beklenmedik duyurusuyla oyuncuları sevinçten çılgına çeviren The Wolf Among Us 2 için o gün sevindiğimiz kadar bugün de üzüldük. Yapılan açıklamaya göre The Wolf Among Us 2 ileri bir tarihe ertelendi.

Aramızdaki Kurt 2013’te çıkış yaptı ve bizi bol kara soslu modern bir peri masalına kaptırdı.

Kendine özgü formülleri ile popüler hikaye tabanlı oyunlar geliştiren TellTale Games’in en bilinen oyunlarından biri olmayı başaran Aramızdaki Kurt, Pamuk Prenses, Büyük Macus Kurt ve daha birçok karakterden tanıdığımız bizleri tanıştırdı. peri masalları ve bizi modern dünyada bir dedektif hikayesinin içine atıyor.

TellTale’in üzücü çöküşüyle ​​birlikte oyunun devamı için hiç umudumuz kalmamıştı. Ancak beklemediğimiz güzel bir haber geçen yıl geldi.

TellTale Games kanadından yapılan açıklama ile The Wolf Among Us ileri bir tarihe ertelendi.

2020’den beri oyun üzerinde çalıştıklarını ifade eden ekip, IGN’e verdiği röportajda oyunun bu adımdan sonra Unreal Engine 5 ile geliştirileceğinden ve çıkış tarihinin 2024’e kaydırıldığından da bahsetmişti.

Kısacası The Wolf Among Us 2’yi almak için biraz daha beklememiz gerekecek.

IGN’e konuşan Telltale Games CEO’su Jamie Ottilie de hayranların yüksek beklentilerinin farkında olduklarını ve bu oyunu doğru dürüst çıkaramazlarsa stüdyonun paramparça olacağının farkında oldukları için titizlikle çalışmaları gerektiğini söyledi. 2024 yılına kadar belirsiz bir süreye ertelenen oyun, PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarında yerini alacak.

eldivanhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu