Haber

Manisa Valisi Enver Ünlü Hayırlı Ziyaretleri Kabul Etti

Manisa Valisi Enver Ünlü, kurum, kuruluş ve sivil toplum temsilcilerinin “Tebrik” ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor.

Manisa Valisi Enver Ünlü, refah ziyaretleri kapsamında kurumların bölge müdürleri, kurum yöneticileri, ilçe belediye başkanları ve Manisa’da faaliyet gösteren oda temsilcilerini ağırladı. Vali Enver Ünlü, ilk olarak Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ziyaret edildi. Vali Enver Ünlü’ye geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Geriter, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (MESOB) faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Vali Ünlü, ziyaretlerinden dolayı Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, Başkan Vekili Mehmet Akgül, Yönetim Kurulu Üyeleri Faruk Ulaş, Mustafa Kemal Alacalı, İrfan Aksu, Ergün Çolak, Tahir Memişler, Yaşar Çataldere, Mehmet Çetin, Birlik Genel Sekreteri Nazan Bektaş katıldı. Refakatli.

Belediye başkanlarından ziyaret

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Alım, Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, Vali Enver Meşhur’u ziyaret etti. Belediye başkanlarının Turgutlu, Sarıgöl, Saruhanlı ve Gördes ilçelerinde yürütülen çalışma ve faaliyetler hakkında bilgi verdiği ziyarette Vali Ünlü, ziyaretinden dolayı ilçe belediye başkanlarına teşekkür etti.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürü Musa Deveci, DSİ 2. Bölge Müdürü Sadettin Ceylan, Bursa Kamu Özel İdaresi Ortaklık Bölge Müdürü Sezgin Küçükbekir, Toprak Ürünleri Ofisi Manisa Şube Müdürü (TMO) Birol Güleç, DSİ Manisa Şube Müdürü Gazi Memnun, Orman İşletme Müdürü Fatih Öztürk. Meteoroloji Müdürü Emrullah Bayraktar, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Manisa İl Koordinatörü Uğur Uslu da Vali Enver Ünlü’yü ziyaret etti. Ziyarette Vali Enver Ünlü’ye bölgedeki ve Manisa ilindeki kurumların faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Vali Ünlü, ziyaretlerinden dolayı bölge ve kurum yöneticilerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. -MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu