Haber

Fatih Altaylı’dan ‘Bedava Doğalgaz’ açıklaması: ‘Günde 5 Liraya Gelirse En İyisiyle Sadaka Olur’

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bir yıl boyunca her ay 25 metreküp doğal gazın ücretsiz olacağını açıklamasının ardından gazeteci Fatih Altaylı açıklama yaptı. Altaylı, ‘Dürüst olmak gerekirse buna iyi haber diyemem. Günlük 5 TL’ye geliyor. Buna “hayırseverlik” denir. Bir dilenciye versen bile bakışlarını kaçırır. İçinde ne yazdığını bilmiyorsun!’ söz konusu.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 1 yıl boyunca her ay 25 metreküp doğal gazın ücretsiz olacağı açıklamasını köşe yazısında değerlendirdi.

Altaylı, “Bunun parasal değeri 125 ile 150 TL arasında. Yaz aylarında sonuna kadar ısınabilirsiniz. Tabii ısınma ücretine indirim var mı bilmiyoruz, çünkü böyle açıklandı. mutfak ve sıcak su masrafı. Kaç abonenin mutfağına doğalgaz bağlayabildiğini bilmiyoruz çünkü güvenlik nedeniyle bilmiyoruz. Gaz bağlanamıyor” dedi.

İndirimin detaylarının kesinlik kazanmadığına işaret eden Altaylı, “Dürüst olmak gerekirse iyi haber diyemem. Diyecek kimsenin çıkacağını sanmıyorum. Günlük 5 TL tutuyor. Buna en iyi ihtimalle “sadaka” denir. Dilenciye versen de yan gözle bakar.!” o yazdı.

Yazının tamamı için tıklayın…

pinarbasi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu